Pazar, Haziran 26, 2022
Ana Sayfa Oyun Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu Nedir? 2021

Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu Nedir? 2021

Brawl Stars içerik üreticisi kodu, Brawl Stars oyuncuları arasında yeni bir tartışmayı başlattı. Bazı oyuncular kodu kullanıp hakkında bilgi sahibi olmuş olsa da hala birçok oyuncu içerik üreticisi kodunun ne olduğunu bilmiyor.

İçerik üreticisi kodu, bazı oyuncular için e-spor ve içerik üretimi anlamında yeni fırsatlar yaratıyor. Kodun işlevini öğrenenler sisteme dahil olmanın yollarını arıyor. Bu yazımızda içerik üreticisi kodunun ne olduğunu ve bu kodlar neler yapılabildiğini açıklayacağız.


Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu Nedir?

Brawl Stars içerik üreticisi kodu, Supercell’in yeni oyun içi destek kampanyasının bir parçasıdır. Tam adı içerik üreticisi destek kodu olan bu kodlar adından anlaşılabileceği gibi Brawl Stars hakkında içerik üretenleri desteklemek amacıyla oluşturulmuştur.

İçerik üreticisi olan bir kişi “içerik üreticisi destek kodu”nu diğer oyuncularla paylaşır. Diğer oyuncular bu kodu kullandıklarında kod sahibi ücretsiz taş kazanır. Herhangi bir oyuncu taş harcayarak alım yapacaksa içerik üreticisi kodunu girer; harcadığı taş miktarı kadar taş içerik üreticisine eklenir.


Brawl Stars İçerik Üreticisi Kodu Nasıl Alınır?

İçerik üreticisi destek kodu alabilmek için Supercell’e başvurmanız gerekir. Supercell’e Brawl Stars ile ilgili ürettiğiniz içeriklerin linki bulunan ve kod istediğinizi belirten bir mail atabilirsiniz. Mailiniz ilgili kişilere ulaştığında size geri dönüş yapacaklardır. İşlemleri tamamlayıp kodunuzu yine mail yoluyla iletirler.

Son Gönderiler