Pazar, Haziran 26, 2022
Ana Sayfa Oyun Brawl Stars Eski Sürüm APK İndir 2020

Brawl Stars Eski Sürüm APK İndir 2020

Brawl Stars güncellense bile Brawl Stars eski sürüm dosyalarını indirip oyunu önceki sürümünde oynayabilirsiniz. Bazen Brawl Stars’ın yeni sürümü sorun yaratabilir veya cihazınızda çalışmayabilir. Oyundaki sorun çözülene kadar oyun keyfinden mahrum kalmak istemeyebilirsiniz. Eğer Android işletim sistemine sahip bir mobil cihazınız varsa Brawl Stars eski sürüm indirerek oynamaya devam edebilirsiniz.

Brawl Stars çok oyunculu, çevrim içi oynanabilen oldukça eğlenceli bir savaş oyunudur. 3’e 3 yapılan maçlarda galibiyet elde edildiğinde altın ve puan kazanılıyor. Puanların sonucunda özel sandıklar açılabiliyor. Kazanılan altınlarla da karakterler geliştirilebiliyor. Güncel sürümünde sorun yaşayanlar için eski sürümünde oyun heyecanı tam gaz devam ediyor. 

Brawl Stars Eski Sürüm İndir

Brawl Stars’ı Play Store veya App Store’dan indirdiğinizde en güncel sürümünü indirmiş olursunuz. Daha eski sürümleri arıyorsanız çeşitli web sitelerinden bulmalısınız. Uygulama mağazalarından eski sürüm apk dosyalarını bulamazsınız. 

Brawl Stars eski apk dosyalarını sadece Android cihazınıza indirebilirsiniz. Apk dosyaları, iOS işletim sistemine sahip cihazlar indirilemez ve bu cihazlarda çalışmazlar. Bu yüzden iOS işletim sistemine sahip bir cihazınız varsa oyunu daima App Store’dan indirmek zorundasınız. 

Adım adım Brawl Stars Eski Sürüm İndirme Nasıl Yapılır?

Brawl Stars eski sürüm apk dosyalarını bu bağlantıyı kullanarak gideceğini web sayfasında bulabilirsiniz. İstediğiniz eski sürümü buradan indirebilirsiniz. İstediğiniz eski sürümü seçtikten sonra aşağıdaki adımları takip etmelisiniz:

  • Seçmiş olduğunuz eski sürümün üzerine tıklayın. 
  • Ardından yeni bir sayfa açılacak. Bu sayfada bulunan yeşil renkli “İndir” butonuna tıklayın. 
  • İndir butonuna tıkladığınızda indirme işleminiz başlayacaktır. İndirme işleminiz tamamlandıktan sonra depolama alanınızdan apk dosyasını bulun.
  • Dosyayı açın ve kuruluma başlayın. Kurulum esnasında sizden çeşitli izinler istenecektir. Bu izinleri vermeden önce ne istendiğini dikkatlice okuyun; hoşunuza gitmeyen bir izin olursa izin vermeyin. 

Yukarıdaki adımları takip ettiğinizde eski sürüm apk dosyasını indirip kurmuş olacaksınız. Hiçbir sorun yaşamamanız adına oyunu güncel bir şekilde oynamanızı tavsiye ederiz. Oyunu uygulama mağazalarından indirip oynamanız en doğrusu olacaktır. 

Son Gönderiler