Cuma, Kasım 27, 2020
Ana Sayfa Oyun Brawl Stars Bakım Molası Ne Kadar Sürer? 2020

Brawl Stars Bakım Molası Ne Kadar Sürer? 2020

Supercell’in en çok oynanan oyunlarından Brawl Stars zaman zaman bakıma girmektedir. Brawl Stars bakım molası esnasında beklemek oyuncular için sıkıcı olsa da, bu bakımlar daha iyi bir oyun deneyimi için gereklidir. 

Oyun bakımları genellikle güncellemeyle birlikte gelir. 

Brawl Stars Bakım Molası Nedir?

Brawl Stars’ın dünya üzerinde 3 ila 5 milyon oyuncu tarafından oynandığı tahmin ediliyor. Oyuncu kitlesi bu denli geniş olan bir oyun zaman zaman iyileştirmelere ihtiyaç duyar. 

Brawl Stars’a yakın zamanda gelen güncellemeyle birlikte bir bakım molası verildi ve oyuna girmek isteyen oyuncular Bakım Molası uyarısı aldı. Oyunda veya sunucularda bir aksaklık yaşandığında, yeni güncelleme geldiğinde oyun deneyimini iyileştirmek için bakım molası verilir. 

Bakım molasından sonra oyunda yaşanan problemler ortadan kalkmış olur ve yeni özellikler eklenir. Oyuna sık sık güncelleme gelmesindense bakım molaları vermek buglara anında müdahale etme imkanı verdiği için daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunar.

Brawl Stars Bakım Molası Ne Kadar Sürer?

Herhangi bir oyun için bakım molası hakkında kesin bir süre belirtmek pek mümkün değildir. Bununla birlikte Brawl Stars bakım molası genellikle 1-4 saat arası sürmektedir. 

Bu süre duruma göre uzayıp kısalabilir. Bakım sürecinde hesabınıza hiçbir zarar gelmez ve bakım bittiğinde oyunu oynamaya kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Brawl Stars Bakım Molası Bittiği Halde Hata Alıyorum

Eğer bakım molası bittiği halde hata alıyorsanız aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

  • Telefonunuzun işletim sisteminin güncel olduğundan emin olun.
  • Oyununuzu silip Google Play Store veya Appstore üzerinden tekrar indirin.
  • Telefonunuzun oyun için yeterli sistem gereksinimi şartlarını karşılayıp karşılamadığını kontrol edin.

Son Gönderiler

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...

Kış Aylarında Tüketilmesi Gereken Besinler

Kış mevsimi demek nezle, grip ve salgın hastalıkların hayatımızda iyice yer aldığı aylar demektir. Bu yüzden kış aylarında tüketilmesi gereken besinler, günlük...