Pazar, Haziran 26, 2022
Ana Sayfa Oyun Bilgisayara Brawl Stars Nasıl Yüklenir? 2020

Bilgisayara Brawl Stars Nasıl Yüklenir? 2020

Brawl Stars oyunu birçok çocuk kullanıcıyı peşinden sürüklemeye devam ediyor. Tablet ve telefona Play Store’dan indirebilirken bilgisayara Brawl Stars  indirmek o kadar kolay olmuyor. Windows işletim sistemine sahip bilgisayarların Microsoft Store isimli uygulamadan diledikleri oyunları indirebiliyoruz ancak bazı oyunların satışı ya da sunumu buradan yapılmıyor. Brawl Stars’da bu ounlardan birisi.  

Bilgisayara Brawl Stars Oyunumu Nasıl Yüklerim?

  1. Öncelikle bilgisayarınıza oyun uygulamasını bulabilmesi için BlueStack emulatörünü indirmelisiniz,
  2. Kurulum tamamlandıktan sonra, Google hesabınızla(gmail) giriş yapabilirsiniz,
  3. Bilgisayarınıza indirmek istediğiniz diğer oyunları da BlueStack yardımı ile bulabilirsiniz.

BlueStack sizler için programlanmış oyunları bilgisayardan oynanabilecek kodlara dönüştürür ve bilgisayarda oynanabilecek hale getirir. Bu sayede telefonda oynayabildiğiniz ancak bilgisayarda oynayamadığınız oyunları rahatça oynayabilirsiniz. 

Bilgisayara Brawl Stars Yüklersem Hesabım Sıfırlanır Mı?

En önemli konulardan birisi de oyun hesabınızı sürekli olarak gmail hesabınıza yedekleyip yedeklemediğinizdir. Eğer oyununuzu Play Store’da gmailiniz üzerinden bir oyuncu profili oluşturmadıysanız, telefon değişiminde ya da başka bir platformda kullanıldığından başarılarınız sıfırlanabilir. Bunu önlemek için yapmanı gerekenler oldukça basit;

  • Telefonunuz veya tabletinizden Play Store’a girin,
  • Hesap kısmına tıklayıp hangi e-posta adresinizi kullandığınızı not edin,
  • Bilgisayarınızdan oturum açarken de aynı hesapla oturum açın.

Sonrasında bütün görevlerinizin ve başarılarınızın oyunda aynı kaldığını göreceksiniz. 

Bilgisayara Brawl Stars Yükledikten Oynaması Zor Olur Mu?

Supercell’in geliştirdiği bu oyun genellikle 6-11 yaş arasındaki erkek çocukların tercih ettiği bir oyundur. Birbirlerinden farklı renklerde ve güçlerde tanımlanan karakterlerden birisi ile savaşlara katılabilirsiniz. Aynı zamanda farklı harita seçenekleri ile geniş bir oyun zevki sunar. Ancak 7 harita olmasına rağmen ilk oyununuzda hepsini göremezsiniz. Kupa kazanma sistemi ile ne kadar çok kupa kazanırsanız o kadar çok harita açıp, deneyebilirsiniz.

 Hem grup hem iki kişi hem de tek girebildiğiniz çevrimiçi savaşlarda takım arkadaşlarının birbirini desteklemesi önemlidir. Çoğu kullanıcı mobil üzerinden oynanan oyunu, bilgisayara Brawl Stars yükleyip oynadıktan sonra telefona göre daha kolay olduğunu söyledi. BlueStack’ın geliştirdiği kod ve daha büyük ekranda oynama avantajını sağladığı açıkça belli. Çocuklar bilgisayarda 


Son Gönderiler