Cumartesi, Kasım 28, 2020
Ana Sayfa Sinema ve Dizi Anime Önerileri 2020

Anime Önerileri 2020

2010 ve sonrasındaki yıllar anime meraklıları için oldukça verimli yapımların çıktığı ve anime izleyicisinin kaliteli içeriğe doyduğu senelerdi. Anime önerileri 2020 yılı için inceleme yaptığımızda geçtiğimiz on yıl boyunca, Netflix, Crunchyroll, Amazon Prime ve Hulu gibi eşzamanlı yayın ve çevrimiçi yayın hizmetleri, ortamın doğasını hem ince hem de harika şekillerde yeniden şekillendirerek anime hayranlarının çok daha fazla yapıma ulaşarak keyifli zamanlar geçirmesini sağladı.

Ayrıca Bakınız: Amazon Prime Fiyatları

Bu yazıda bulacağınız anime önerileri 2020 yılında çıkmış ve izleyicilerinin oldukça beğenmiş olduğu animelerden seçmelerdir.

Anime Önerileri 2020

Tower of God

Tower of God, 2020’nin en çok konuşulan yeni dizilerinden biri olmuştur. Anime önerileri 2020 listesinde en çok konuşulan yapımlardan biri olan Tower of God izleyen herkese oldukça keyif vermiştir. Zengin karakterlere, yoğun mitolojiye ve güzel animasyonlara sahip muhteşem bir fantezi-macera olan Tower of God, yeni bir shonen serisinin tıkanmasına aç olan herkesi tatmin edecek.

Fragman:

Kayuga-Sama 2. Sezon

Anime önerileri 2020 listesinde en ön sıralarda yer alan yapımlardan biri olan Kayuga-Sama, öğrenci konseyine başkanlık yapan Miyuki Shirogane ve başkan yardımcısı Kaguya Shinomiya, başka bir makyavel saçmalıkları ve romantik şamdanlar sezonu için geri dönüyor. İkinci sezon, diziye yeni başlayacak olan izleyicilerin tek bir ritmi bile kaçırmadan bu diziyi izleyebilecekleri kadar bağımsız.

Fragman:

Dorohedoro

Hayashida’nın aynı adı taşıyan kült karanlık fantastik bilim kurgu mangasına dayanan Dorohedoro, insanların yaşadığı ve giderek artan sayıda talihsiz ruhun başka bir boyuttan kötü niyetli büyücüler tarafından kimerik canavarlara dönüştüğü sert terk edilmiş bir metropol olan Hole’da geçiyor. Karanlık heyecan dolu ve komedi türünün en farklı olan yapımı sayesinde anime önerileri 2020’de çıkan yapımlardan en heyecan verici ve benzersiz olanıdır.

Fragman:

Beastars

Antropomorfik hayvanların dünyasında geçen Beastars, şans eseri koşullar altında duygusal açıdan uzak ve karışık bir cüce tavşan olan Haru ile yolları kesişen ve onun için karmaşık duygular geliştirmeye başlayan, yardımsever ama asık suratlı bir genç acı bakla olan Legoshi’nin hikâyesidir.

Fragman:

Keep your Hands off Eizouken!

Sumito Ōwara’nın aynı isimli manga serisinden uyarlanan, Keep your Hands off Eizouken! Liseli Midori ve arkadaşları Sayaka ve Tsubame, okullarının kampüsünde bir anime kulübü kurmaya ve kendi animasyon filmlerini yapmaya çalışırken izliyoruz. Anime önerileri 2020 listesinde en önemli ve merakla beklenen animelerden biri olarak yer almaktadır.

Fragman:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Gönderiler

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...

Kış Aylarında Tüketilmesi Gereken Besinler

Kış mevsimi demek nezle, grip ve salgın hastalıkların hayatımızda iyice yer aldığı aylar demektir. Bu yüzden kış aylarında tüketilmesi gereken besinler, günlük...