Pazar, Haziran 26, 2022
Ana Sayfa Oyun Among Us Sus Ne Demek? 2021

Among Us Sus Ne Demek? 2021

Among Us oyunu büyük kitlelerin ilgisini üzerine çekiyor. Sus ifadesi sık sık toplantılarda kullanıldığı için Among Us sus ne demek sorusu akıllara takılıyor. Toplantılar, kader anları olduğu için bir ifadenin anlamını bilmemek uzay mekiğinden atılmaya sebep oluyor. Sus ifadesinin anlamını bu yazımızda hep beraber öğrenelim.


Among Us Sus Ne Demek?

Among Us’ta en önemli anlar toplantı zamanlarıdır. Toplantılarda imposterın kim olduğu tartışılır ve oy birliği ile bir kişi belirlenerek mekikten atılır. Toplantılarda genellikle “I saw”, “Who?”, “I’m not” ve “sus” gibi ifadeler kullanılır. Sus ise bu ifadeler arasında en çok kullanılandır.

Among Us’ta kullanılan “sus”, “suspect” veya “suspicious” kelimelerinin kısaltması olarak kullanılır. Her iki kelimeyi Türkçeye çevirdiğimizde şüpheli ve kuşkulu anlamlarına geldiğini görürüz. Tüm bunlardan dolayı Among Us sus ne demek sorusuna cevap olarak şüpheli demektir denilebilir.


Among Us Sus Ne Anlama Geliyor?

Sus, oyunda bir kişinin veya bir olayın normalin ötesinde şüpheli bir durumda olduğu anlamına gelir. Toplantı düğmesine taktik sonucu basıldığını düşünüyorsanız sus diyebilirsiniz. Bir kişinin anormal bir konumda olduğunu fark edip hile kullandığını düşünüyorsanız, sus ifadesini kullanarak bu durumu herkesle paylaşmalısınız.

Sus bazen bir taktik olarak da kullanılabiliyor. Imposter olan kişi kendini korumak için masum birine sus diyebiliyor. Böylece oylar o kişiye karşı geliyor ve mekikten atılıyor.

Son Gönderiler