Cuma, Kasım 27, 2020
Ana Sayfa Oyun Among Us Oyundan Atma Sorunu Çözümü 2020

Among Us Oyundan Atma Sorunu Çözümü 2020

Among Us son günlerin en popüler oyunu oldu. Oyunun kullanıcı sayısı gün geçtikçe arttı.  Yapımcıların bile beklemediği bir artıştı bu. Twitch’te yakaladığı ünle beraber 2 yıl sonra ilk kez bu kadar çok oyuncuya ulaştı. Bu ünlenmenin ilk zamanlarında en yüksek oyuncu sayısı 400’ü görmüştü. Ancak ününü hızla katlayan oyun Fall Guys’ı da geçip Twitch’in en çok izlenen oyunlarından biri haline geldi. 

Among Us Oyundan Atma Sorunu! 

Among Us oyundan atma sorunu yaşayan insanların sayısı artmakta. Among Us son günlerde bir çok insanın oynadığı bir oyun. Haliyle bu yoğunluk oyuna, oyuncuya ve yapımcıya zorluklar yaşatabiliyor. Bunlardan biri de Among Us Oyundan Atma Sorunu.

Among Us’da yaşanan sorun basit adımlarla çözülebiliyor. Sorunu çözmek için yapmanız gerekenler şu şekilde. 

  • Oyundan atma sorunu sunuculardan yaşanabiliyor. Sunucunuzu kontrol etmeniz ve değiştirmeniz gerekebilir. Türkiye yerine, Asya veya Avrupa sunucusunu seçmek sorunu çözebilir. 
  • Oyunun sohbet dilini de değiştirebilirsiniz. Oyunda en az kullanılan sohbet dillerinden birini seçerek oyunu çözmek de mümkün.
  • Oyundan atma sorunu cihazın donanım özelliklerinden olabilir. Among Us’ı bilgisayarınızın kaldırıp kaldırmadığına bakmanız ve ona göre oyunu oynamanız gerekebilir. 
  • Oyun dosyalarının bozuk olması da yine sorunu tetikleyen sebeplerden biri. Oyunu korsan oynuyorsanız, oyunun dosyaları hatalı veya bozuk olabilir.

Son Gönderiler

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...

Kış Aylarında Tüketilmesi Gereken Besinler

Kış mevsimi demek nezle, grip ve salgın hastalıkların hayatımızda iyice yer aldığı aylar demektir. Bu yüzden kış aylarında tüketilmesi gereken besinler, günlük...