Pazar, Haziran 26, 2022
Ana Sayfa Oyun Among Us Katil Olma Hilesi 2020

Among Us Katil Olma Hilesi 2020

Among Us katil olma hilesi işe yarıyor mu oldukça merak ediliyor. Canlı yayın platformları ve video oyun kanallarında Among Us hilesinin etkileri tartışılıyor. Oyunu hileli modu ile oynayan oyuncular oyun deneyimlerindeki farklılıklardan bahsediyor.

Among Us’ta iki farklı oyuncu türü yer alır. Imposter adı verilen katiller ve crewmate adı verilen masum mürettebat. Oyun bir uzay gemisinde açılan haritada oynanır. Bir uzay gemisinde 4 ve 10 arası oyuncu olabilir. Oyuncular içerisinde katil olan kişi, diğerlerini katil olduklarını ortaya çıkarmadan gizlice öldürmeye çalışır. 

Among Us Katil Olma Hilesi Nedir?

Katil olama hilesi, oyunda her zaman imposter yani katil olmanızı sağlayan hile çeşididir. Oyunda katil veya mürettebat olunacağı sistem tarafından otomatik olarak belirlendiği için bu durumdan rahatsızlık duyanlar hile kullanmaya yönelir. Hile sayesinde sistem başka birini katil olarak atasa da siz de ikinci bir katil olarak oyuna dahil olursunuz. 

Among Us Katil Olma Hilesi İşe Yarıyor Mu?

Among Us katil olma hilesi birkaç kişide işe yaradı diye her zaman işe yarayacak anlamına gelmez. Hile dosyalarının içeriğine göre etkinlikleri değişir. Bu yüzden hileleri indirirken dosya yorumlarını okuyabilirsiniz. 

Hile dosyasını indirmeden önce olabilecek olumsuz durumları da göz önüne almalısınız. Hile dosyalarının bazılarının barındırdığı virüsler cihazınızda yer alan diğer uygulamaları bozabilir. Casus yazılım bulunduruyorlarsa bilgileriniz kopyalanabilir. Kopyalanan bilgileriniz ilerleyen zamanlarda ciddi anlamda başınızı ağrıtabilir.

Bu yüzden sizlere tavsiyemiz, hilesiz ve temiz bir oyun anlayışıyla mücadele etmenizdir. 


Son Gönderiler