Pazar, Haziran 26, 2022
Ana Sayfa Oyun Among Us İmposter Olma Hilesi 2020

Among Us İmposter Olma Hilesi 2020

Among Us imposter olma hilesi nedir?,  Among Us imposter olma hilesi ne işe yarar? gibi sorular Among Us oyuncuları arasında son dönemde en çok tartışılan konular arasında yer alır. Bu soruların cevabını öğrenmeden önce imposter kavramının ne demek olduğunu bilmenizde fayda vardır. 

Imposter, Türkçe’ye çevrildiğinde sahtekar anlamına gelen oyundaki kötü karakterdir. Imposterlar kendilerinin crewmate olduklarını iddia ederek diğer oyuncuları kandırmaya çalışırlar. Imposter oldukları ortaya çıkmadan oyunda yer alan tüm crewmateleri öldürmeyi hedeflerler.

Among Us Imposter Olma Hilesi Nedir?

Among Us imposter hilesi, her oyunda imposter olmanızı sağlayan hiledir. Oyunda imposterlar diğer oyuncuları çeşitli sabotajlar yaparak, gizli köşelerde pusu kurarak öldürdükleri için oyuncular tarafından imposter olmak daha eğlenceli bulunuyor. Hatta oyuncular arasında crewmate olmayı hiç istemeyen ve daima imposter olmak isteyenler çıkıyor.  

Among Us Imposter Olma Hilesi İşe Yarar Mı?

Sürekli imposter olmak istiyorsanız Among Us imposter hilesini yapmayı düşünebilirsiniz. Piyasada yer alan bazı hileler işe yararken bazıları işe yaramıyor. Oyunun güncellenmesiyle birlikte etkisini kaybeden hileler de bulunuyor. 

Hilelerin etki etmemelerinin yanı sıra bir diğer kötü yanları ise virüs barındırmalarıdır. Hile dosyalarının içinde bulunan çeşitli virüsler cihazınıza kalıcı zararlar verebilir. Hile dosyasının kurulumu esnasında verdiğiniz izinlerden dolayı cihazınızda yer alan dosyalarınız veya kişisel bilgileriniz kopyalanabilir. Bu yüzden hile yapmaktan kaçınmak ve temiz oyun anlayışını benimsemek her zaman en doğrusudur.

Son Gönderiler