Pazar, Haziran 26, 2022
Ana Sayfa Oyun Among Us Görünmez İsim Nasıl Yapılır? 2020

Among Us Görünmez İsim Nasıl Yapılır? 2020

Her oyuncu farklı ve özel bir ismi olsun ister, ancak özel ve farklı bir isim bulmak kolay değildir. Peki ya bunu kolaylaştırmak için Among Us görünmez isim yapabileceğinizi biliyor musunuz? Tam istediğiniz gibi farklı ve özel bir isme sahip olmak istiyorsanız Among Us görünmez isim yapma çok hoşunuza gidecek!

Mobilde Among Us Görünmez isim Yapılır mı?

Among Us PC’de olduğu kadar mobilde de çok sevilen ve oynanan bir oyun olmasına rağmen mobil platform oyuncuları PC oyuncularının kolayca ulaşabildiği birçok şeye ulaşamayabiliyorlar. Tabii ki PC’de ismini görünmez yapmak isteyenler kadar mobilde de ismi görünmez olsun isteyen oyuncular var. 

Peki mobilde Among Us görünmez isim yapılabilir mi? Tabii ki yapılabilir! Yazımızın devamında size hem mobil hem de PC’de Among Us isminizi nasıl görünmez yapabileceğinizi anlatacağız.

Mobil’de Among Us Görünmez İsim Yapmak

Mobilde Among Us oynarken hem havalı görünmenizi hem de fark edilmenizi zorlaştıracak görünmez isim yapmak için aşağıda yer alan maddeleri sırasıyla ve eksiksiz bir şekilde uygulamanız gerekmektedir.

  1. Mobilde isminizi görünmez yapmak PC’de yapmaktan daha kolay. Yapmanız gereken ilk şey tırnak içindeki ”     ” boşluk kısmını kopyalamak.
  2. Kopyaladığınız bu ifadeyi oyundaki isim kısmına yapıştırın.

PC’de Among Us Görünmez İsim Yapmak

Mobilde kolayca görünmez isminizi aldınız, ancak PC’de nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Merak etmeyin, yazımızın devamında detaylı bir şekilde nasıl yapacağınızı anlatacağız. 

Herhangi bir problem yaşamamak için işlemleri sırasıyla ve eksiksiz bir şekilde yapmaya özen gösterin.

  1. Öncelikle oyun açıksa kapatın. 
  2. Bilgisayarınızda  C:\Users\SİZİNADINIZ\AppData\LocalLow\Innersloth\AmongUs  klasörüne girmeniz gerekiyor. 
  3. Klasöre girdiğinizde gördüğünüz dosyalar arasından playerPrefs isimli dosyaya sağ tıklayıp Not Defteri ile açın.
  4. Dosyayı açtığınızda resimde kırmızı ok ile gösterilen kısımda oyun içerisinde kullandığınız isminiz yazacaktır. Buraya tırnak içinde yazdığım ”     ” boşlukları kopyalayıp yapıştırın. Yapıştırdığınızda resimde de olduğu gibi o kısım boş görünecektir. Dosyayı kaydedip kapatın.
  5. Oyuna girdiğinizde isminizin görünmez olduğunu göreceksiniz. İyi eğlenceler!

Son Gönderiler