Cumartesi, Kasım 28, 2020
Ana Sayfa Oyun Among Us Arkadaşlarla Nasıl Oynanır? 2020

Among Us Arkadaşlarla Nasıl Oynanır? 2020

Among Us arkadaşlarla nasıl oynanır sorusu arkadaş grupları tarafından bir hayli merak ediliyor. Heyecanlı Among Us deneyimi tanıdık arkadaşlarla birlikte yaşanmak isteniyor.

Dünyanın farklı bölgelerinde yaşayan insanlarla sistem tarafından eşleştirilip oynayabileceğiniz gibi kendi arkadaşlarınızla da aynı yerde oynayabilirsiniz.

Adım Adım Among Us Arkadaşlarla Nasıl Oynanır?

Among Us odaları 4-10 arası oyuncuya sahip olduğu için yeteri kadar arkadaşınız varsa sadece arkadaş grubunuzla birlikte de oynayabilirsiniz. 

Eğer 4 sayısına ulaşamıyorsanız tanımadığınız başka insanların oyuna eşlik etmesiyle oyun deneyimine ara vermeden devam edebilirsiniz. Among Us’ta oda kurarak arkadaşlarınızı çağırabileceğiniz gibi var olan odalardan birine de hep beraber girebilirsiniz. 

Oda kurarak Among Us arkadaşlarla nasıl oynanır adımları şu şekildedir:

  • Oyunu açtığınızda karşınıza çıkan ekrandan Online butonuna tıklayın.
  • Ardından en üstte yer alan Host başlığının altındaki Create Game butonuna tıklayın.
  • Açılan yeni ekranda oyunun haritasını, kaç imposter olacağını, sohbet dilini, maksimum oyuncu sayısı gibi detayları belirleyin ve Confirm butonuna tıklayın. Böylece oyun odasının kurulumunu tamamlamış olacaksınız.
  • Odayı kurduktan sonra en altta yer alan kodu arkadaşlarınıza iletin. Arkadaşlarınız kodu, oyun ilk açıldığında çıkan ekrandan Private başlığı altındaki Enter code kısmına yazdığında beraber oynamaya başlayabilirsiniz.

Among Us Oda Kurmadan Arkadaşlarla Oynama

Peki kendi odanızı kurmakla uğraşmadan Among Us arkadaşlarla nasıl oynanır? Aşağıdaki adımları takip ederek oyunu arkadaşlarınızla birlikte oynayabilirsiniz:

  • İlk ekrandaki Public başlığı altında yer alan Find Game yazısına tıklayın. Ardından bir odaya girin.
  • Girmiş olduğunuz odanın kodunu arkadaşlarınızla paylaşın ve Enter code kısmına kodu girmelerinin ardından oyuna başlayın.


Son Gönderiler

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...

Kış Aylarında Tüketilmesi Gereken Besinler

Kış mevsimi demek nezle, grip ve salgın hastalıkların hayatımızda iyice yer aldığı aylar demektir. Bu yüzden kış aylarında tüketilmesi gereken besinler, günlük...