Cumartesi, Kasım 28, 2020
Ana Sayfa Oyun Among Us Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır? 2020

Among Us Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır? 2020

Among Us arkadaş ekleme sizin arkadaşlarınızla oyunu oynamanız için önemlidir. Oyun tek kişiyle oynanmadığından arkadaşlarınızı davet etmeniz gerekmektedir. Arkadaşınızı ekledikten sonra oyunu beraber oynayabilirsiniz. 

Peki Among Us arkadaş ekleme nasıl yapılır? Arkadaşlarınızı nasıl davet edebilirsiniz. Arkadaşlarınızı oyununuza davet etmek için gerekenleri sizler için yazdık. 

Among Us Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

Arkadaşlarınızı davet etmek gayet basittir. Arkadaşlarınızı davet etmek için gerekenler aşağıdaki gibidir;

  • Bir  oyun kurucuya karar verildikten sonra arkadaşları oyun kurucu davet eder.
  • Oyun kurucu olarak Among Us’a girin.
  • Ardından oyun ilk açıldığında ekranda karşınıza çıkan “online” seçeneğini seçin.
  • Önünüze gelen yeni ekrandan “host” başlığı altındaki “create game” seçeneğine tıklayın. Create Game bölümünde sunucu seçimi yapmanız gerekmektedir. Türkiye’de bulunduğunuz için Avrupa seçeneği sizin için en uygun seçenektir.
  • Sunucu seçiminden sonra oyunun özelliklerini belirlediğiniz ekrana gelirsiniz. Buradan harita, imposter sayısı  ve maksimum oyuncu sayısını ve sohbet dilini ayarlayın. Ardından ” confirm” butonuna tıklayın.
  • Adımları tamamladığınızda oyunu kurmuş olacaksınız. Oyun odanızın kodunu belirleyen “Code” bölümünde yazan harf ve rakamlar oyun kodunuz.
  • Kodu arkadaşlarınıza veriniz.
  • Arkadaşlarınızın odanıza gelmesi için oyunun açılışındaki ekranda “private” başlığı altında  bulunan “enter code” yazısının bulunduğu yere kodunuzu yazması gerekmektedir.

Adımları doğru şekilde izlediğinizde arkadaşlarınız odaya rahatça girebilir. Artık tek yapmanız gereken sizinle beraber oynayacak arkadaşlarınız ile eğlenmek.

Son Gönderiler

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...

Kış Aylarında Tüketilmesi Gereken Besinler

Kış mevsimi demek nezle, grip ve salgın hastalıkların hayatımızda iyice yer aldığı aylar demektir. Bu yüzden kış aylarında tüketilmesi gereken besinler, günlük...