Pazar, Haziran 26, 2022
Ana Sayfa Sinema ve Dizi Ağlatan Yabancı Filmler 2020

Ağlatan Yabancı Filmler 2020

Herkes gözyaşlarına boğulacakları filmlerden hoşlanmaz, ama yatıştırıcı bir ağlamanın rahatlatıcı bir yanı olduğu ise yadsınamayacak bir gerçektir. Çoğu izleyici bazen hafif duygusal veya hüzünlü filmler izlemek ister ve ağlatan yabancı filmler listesi tam da bu noktada devreye girmektedir. Bu listede göreceğiniz filmleri izlemede önce mendillerinizi hazırlamanızı ve bu başyapıtları izlemenizi öneriyoruz.

Ayrıca Bakınız: Netflix Korku Filmleri

Ağlatan Yabancı Filmler 2020

Ağlatan Yabancı Filmler Listesine Hızlı Bir Giriş: Sefiller (2012)

Victor Hugo, Les Miserables adlı kitabının uyarlaması olarak karşımıza çıkan bu film ağlatan yabancı filmler listesinde ilk sırada yer almaktadır. Klasik romanının film uyarlaması gerçekten de sefil insanlarla dolu ve kasvetli. Hatta filmde bazı favorileriniz ölecek (sonuçta bu bir devrim) ama tabi bazı mutlu anlar da filmde bulunmaktadır.

Filmin fragmanı:

£ 7 (2008)

Seven Pounds, Gabriele Muccino’nun yönettiği, Will Smith‘in, yedi kişinin hayatını değiştirmeye çalışan bir adamı canlandırdığı 2008 Amerikan drama filmidir. Rosario Dawson, Woody Harrelson ve Barry Pepper da başrolde. Will Smith ayakta alkışlanmaya değer bir performans sergilemiştir.

Filmin fragmanı:

İyi Niyet Avı (1997)

Robin Williams, performanslarıyla dünyadaki hemen hemen herkesi gözyaşlarına boğacak bu derin yeteneğe sahip ve bu özel durumda, bunun için bir Oscar kazandığı filmdir. Good will hunting filmi ağlatan yabancı filmler arasında en çok bilinip izlenen filmler arasındadır.

Filmin fragmanı:

Güzel Çocuk (2018)

Bu film başından sonuna kadar üzücüdür. Tüm yol boyunca sadece iç karartıcı ve içgüdüsel. Ama çocuk (merhaba Timmy) gibi, film hüzünlü bir şekilde gerçekten güzel ve hem Timothée hem de Steve Carrell harika performanslarla izliyoruz. Ağlatan yabancı filmler arasında hoşunuza gidecek bir filmdir.

Filmin fragmanı:

Not: Seni Seviyorum (2007)

Avrupa’da yurtdışında okuyan bir genç olarak Holly (Hilary Swank), büyüleyici İrlandalı Gerry Kennedy (Gerard Butler) ile tanışır. Gerry genç ölünceye kadar evlenirler ve tutkulu bir aşk yaşarlar. Holly mahvolur, ama Gerry ölmeden önce ona birkaç mektup bırakmıştır ve birlikte maceraları henüz bitmemiştir. Duygusal filmler arasında en çok bilinen ve ağlatan yabancı filmler arasında başı çekenlerden bir tanesidir.

Filmin fragmanı:

Forrest Gump (1994)

Forrest Gump (Tom Hanks) diğer insanlardan farklıdır, ancak annesi (Sally Field) ona asla böyle hissettirmemiştir. Vietnam Savaşı’nda savaşır, bir karides teknesinin kaptanlığını yapar ve Amerika’ya koşar, ancak gerçekten önemsediği tek şey çocukluk sevgilisi Jenny’nin (Robin Wright) sevgisidir. İzleyenlerin kalbini ısıtan bu film sizde uzun yıllar iz bırakacak.

Filmin Fragmanı:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Gönderiler