Pazartesi, Kasım 30, 2020
Ana Sayfa Sinema ve Dizi 2021de Çıkacak Filmler Güncel Liste

2021de Çıkacak Filmler Güncel Liste

2021 yılı yaklaşırken 2021de çıkacak filmler merak ediliyor. Her yıl olduğu gibi 2021 yılında da sansasyonel etki yaratacak filmlerin detayları ortaya çıkmaya başladı. Sinema salonlarını dolduracak filmler heyecan yaratıyor. Dijital platformların bazı filmler için büyük rekabetlere girdiği de dikkat çeken noktalardan biri oldu.

Ayrıca Bakınız: 2021’de Çıkacak Diziler

2021de Çıkacak Filmler Liste

2021de Çıkacak Filmler Listsinin En Başında: The Matrix 4

Efsanevi Matrix serisinin 4.filmi 2021 yılında seyircisi ile buluşacak. Bilim kurgu filmi denilince akla gelen ilk film olan The Matrix, The Matrix 4 ile büyük bir geri dönüş yapacak. Filmin başrollerinde Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss gibi efsane isimler rol lmaktadır.

Fragmanı:

Mortal Kombat

Bazı filmler kitaplardan bazı filmler gerçek hikayelerden uyarlanmaktadır. 2021de çıkacak filmler arasından Mortal Kombat’ın senaryosu video oyunundan uyarlanmaktadır. Filmde dövüşçü karakterler yer almaktadır. Uzak doğulu tapınak savaşçıları ve yaratıklardan oluşan çok renkli bir grup dünyayı ele geçirmek adına savaşmaktadırlar.

Fragmanı:

Hızlı ve Öfkeli 9

Aksiyon filmleri denince akla ilk gelen filmlerden biri Hızlı ve Öfkeli serisinin yeni filmi Hızlı ve Öfkeli 9, 2021’de vizyona girecek. Birbirinden yetenekli bir grup ajanın kötülere karşı yürüttüğü iyilik savaşını konu alıyor. Soluk kesen bir aksiyona sahip olmasına rağmen karakterler arasındaki dostluklar ve aşk büyük dramlar yaratıyor. Filmin başrollerinde Vin Diesel ve Michelle Rodriguez rol almaktadır.

Fragmanı:

Last Night in Soho

2021de çıkacak filmler arasında bir diğeri Last Night in Soho’dur. Filmin başrollerinde Matt Smith ve Anya Taylor-Joy bulunmaktadır. Filmin hikayesi 1960’lı yıllarda Londra’da geçmektedir. Film, psikolojik gerilim türünde olacağına dair bilgiler yer almaktadır.

Fragmanı:

Kar Kırmızı

Kar Kırmızı, 2021de çıkacak filmler arasındaki Türk yapımı filmlerden biridir. Film, bir intikam hikayesi üzerine kurulmuştur. Toplumun yarattığı erkek baskısını eleştirmeyi amaçlamaktadır. Filmin çekimleri Kars ve Ardahan illerimizde tamamlandı.

Fragmanı:

İnsanlar İkiye Ayrılır

İnsanlar İkiye Ayrılır filmi beyaz perdede vizyona girmek yerine BluTV’de ekranlara gelecek. Filmin başrollerinde Özge Özpirinççi, Aras Aydın, Pınar Deniz ve Alican Yücesoy bulunmaktadır. Filmin enteresan bir konusu var. Borç tahsil eden bir şirketi ve şirketteki çalışanların yaşamlarını konu alıyor.

Fragmanı:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Gönderiler

Netflix Türkiye Aralık Ayı Programı

Netflix Türkiye aralık ayı programı dolu dolu geliyor. Programda yeni başlayacak diziler, sezon devamı yapanlar ve filmler bulunuyor. Aralık ayı programında bir...

Google Task Mate Nedir?

Google, kullanıcıların gerçek para kazanabildiği yeni uygulamaları Task Mate’i duyurduktan sonra, herkes “Google Task Mate nedir?” diye arama yapıyor. Ek gelir elde...

Yurt Dışında En Çok İzlenen Türk Dizileri

Ülkemizde yabancı diziler bir hayli sevilerek izleniyor. Bazıları Türk dizilerini hiç beğenmese de yurt dışında en çok izlenen Türk dizileri, sevilerek takip...

Yeni Koronavirüs Yasakları – Sokağa Çıkma Yasağı Saatleri

Koronavirüs vakalarının hızla yükselmesinin ardından ülkemizdeki ölüm sayısı ve salgının bulaşma düzeyi her geçen gün artıyor. Yeni koronavirüs yasakları ise vaka artışlarını...